חיפוש
Filters
Close

תקנון סקיי דיל

תקנון האתר והסכם:

הסכם זה נכתב בשפה משפטית כדי להעמיד את בדברים על דיוקם ולשמור על שימוש נאות נכון ובטוח לגולש ולאתר סקי דיל.

תקנון זה נכתב בלשון זכר אך מתייחס לגברים ונשים כאחד במקום בו נרשמו הדברים כיחיד מתייחס גם לרבים והפוך.

תקנון אתר המכירות של "סקיי דיל" להלן "האתר" מצד אחד לבין גולש ו-או רוכש להלן ה"גולש" מצד שני תקנון זה מהווה את יחסי הרכישה ותנאי התקשרות בין הגולש לבין האתר.

רשאי להשתתף בתהליך הקניה משתמש אשר מלאו לו 18 שנים ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת מגורים בישראל.

מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של משתמש שהתנהגותו אינה לפי כללי ההשתתפות ו/או מנסה לפגוע בניהול התקין של המכירות באתר.

כל גולש  ו-או מזמין ו-או רוכש באתר סקיי דיל מעיד כי נתן הסכמתו לכל תקנון האתר ללא שום הסתייגויות אם כן צא עכשיו מאתר זה והמנע משימוש באתר זה , במידה ואינך מסכים לתנאי ו-או לכתוב בתקנון עליך להפסיק לגלוש ו-או להשתמש באתר.

כל גולש באתר נותן הסכמתו ומאשר לאתר סקיי דיל ו-או לבעליה לשמור את הפרטים ו/או חלק מהפרטים במאגר החברה.


אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה.

אבטחת מידע:

מפעיל האתר מיישם מנגנוני הגנה מתקדמים בכדי לאבטח את המידע באתר.

חדירה למערכות המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית לפי החוק החל בישראל, שעונשה עד חמש שנות מאסר.

מפעיל האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן SSL אך במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון או אחר, מפעיל האתר לא יהא אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

תנאים:

1.באתר זה מוצרים שונים לרבות ציוד אלקטרוניקה ו-או שירותים כאלה או אחרים.

2.האתר יציע לרכישה מוצרים במחירים אשר יופיעו מעת לעת ללא של הדעה מוקדמת.

3.האתר רשאי לשנות את מחירי המוצרים  בכל נקודת זמן .

4.האתר רשאי להציג מוצרים גם ללא מחירים כלל , מסיבות של ( החלפת דגם, ו/או כל סיבה אחרת)

5.האתר רשאי לשנות את המחירים ללא מתן הודעה מראש  , הגולש מוותר מראש על כל טענה המתייחסת לשינוי במחירים. 

6.הגולש מוותר בזאת על כל טענה המתייחסת  לביטול  הזמנה  שנשלחה בעקבות  שינוי  מחיר שנעשה  עד  לתאריך משלוח ההזמנה.

7.האתר שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לספק ו/או לא לספק את המוצר שהוזמן , כמובן שבמקרה כזה יושבו הכספים ללקוח מיידית ובאופן שבו שילם את הזמנתו. האתר שומר לעצמו את הזכות וישתמש בה רק במקרים של טעות  רישום  במחיר ו-או שינוי דרסטי בשערי המט"ח שלא עודכנו על ידו בזמן.

8.האתר רשאי לספק מוצרים "אשר זמן אספקה אינו מופיע בדף המוצר" או מופיע בזמן משוער שהאתר קיבל מחברת ההובלות\שליחויות   עד 65 ימי עסקים. לאחר מכן תזכה סקיי דיל את המשתמש לפי המקרה ולפי שיקול דעת הבלעדי  של סקיי דיל ולמשתמש לא תהיה כל התנגדות לגבי גודל הפיצוי וכיוצ"ב.  
9.גולשים אשר ירכשו ו-או יצטרפו למועדון לקוחות של האתר מתירים בזאת מראש לאתר לשלוח להם מעת לעת באמצעות הדואר האלקטרוני , הודעות, עדכונים ומבצעים מיוחדים גם אם הם בנושאים אחרים.

10.ביטול עסקה , יתאפשר אך ורק אם הגולש לא ביצע רכישה.
11.ביטול עסקה לאחר קבלת הסחורה , יתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ,אך ורק אם יעמוד הגולש בתנאים הבאים:

א. המוצר יוחזר כאשר הוא חדש לחלוטין (אריזה שלא נפתחה מעולם).

ב. הלקוח ישלח את המוצר באריזתו המקורית בדואר רשום לכתובת שתינתן לו טלפונית מצוות סקיי דיל.

ג. משתמש שיגיש תלונה או שאילתה בקשר למוצר/שירות ספציפי, יחשב כמי שאישר להעביר את פרטיו למפרסם הרלוונטי, לצורך בירור תלונתו. אין באמור משום התחייבות של האתר או החברה לטפל בתלונות באופן כלשהו או בכלל.

12.ביטול עסקה. במקרה והמוצר נפתח ו/או נעשה בו שימוש (אפילו חד פעמי) לא יתאפשר ובמקרה כזה , יהיה הדבר נתון לשיקול הנהלת האתר ולגופו של עניין.

13. במידה ויתגלו בעיות טכניות באתר לגבי מחיר שאינו נכון או סיום סופי של מוצר ואספקתו , תבוטל ההזמנה של הגולש וכמובן שבמקרה כזה לא יחוייב הגולש במחיר הקנייה או בדמי ביטול. בכל מקרה האתר לא יהיה חייב לספק את המוצר או חליפי והגולש מוותר מראש על דרישות מסוג זה.

 

14. המחירים המפורסמים תקפים לרכישה דרך האתר בלבד!

15. תוקף הצעות שנשלחות בדוא"ל הוא ל 24 שעות בלבד. לחיצה על ה"לחצן" של "שלח הזמנה" מהווה הסכמה לתקנון על כל תנאיו!

16. המוצרים המפורסמים באתר הינם על בסיס מלאי קיים בחנות,והזמנה מראש ישירות מהיצרן  אין החנות מחוייבת לספק המוצר אם ואינו קיים במלאי הנתון, החנות מחוייבת לספק את המוצר בהקדם האפשרי מרגע קבלתו למלאי המחודש בחנות.

17. האתר מציג תמונות של המוצרים שבאתר לרבות סיגריה אלקטרונית עם אביזרים נלווים, ליד תמונה ו/או בלי תמונה ליד מוצר ישנו מידע בשפה עברית ו/או אנגלית ו/או עברית ואנגלית המידע שרשום הינו מידע כללי ואינו מחייב את האתר ו/או בעליו ו/או עובדיו באשר תפקידם באחריות על שימוש ו/או פגיעה כלשהי מכל אחד הפגיעות ממוצר שנרכש על-ידי הרוכש מהאתר.

18. הינך מסכים ומתחייב כי כל רכישה או שימוש באתר ו/או כל נזק הנגרם לך מכך באחריותך בלבד.

19. כל חוב או מס מסוג כל שהוא כגון: תשלום מכס ו/או תשלום אחר יהא עליך בלבד ולאתר ו/או מי מטעמו לא תהיה חובה לשלם על-כך. כמו כן לא יהווה הדבר עילה לביטול העסקה.

  1. אין לעשות שימוש בלתי מורשה באתר זה.

21.מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל ו/או להציג את תכולת האתר באתרים אחרים או פרסומים אחרים, ללא אישור מראש ובכתב מהחברה.

22. אין לעשות שימוש בלוגו האתר או בזכויות יוצרים ו\או בקניין רוחני כל שהוא של האתר או חברה ללא אישור חברה מראש ובכתב

23.כל הזמנה שתתקבל באתר לאחר השעה 13.00 שעון ישראל תחשב מיום העסקים הבא.

 

:אודות צבע:
  .הצבע המדויק של פריטי הלבוש עשוי להשתנות בהתאם לצג הספציפי, את ההגדרות וצבעי המוצג הינו עם תאורה הקטלוג בחירת הצבע הינו לשמש רק בתור מדריך משוער
 
 
אודות גודל:
.חובה למלא תפריט מידה רצויה 
במיקרים בודדים יכול להיות אי דיוק אינץ 2 ס"מ / 1 טבלת המידות באתר איכותית ואמינה מאוד אך הינה נועדה לעזור לך ובחור את הגודל הנכון
אנא קח את המידות שלך ובחר את הגודל שלך
 לא נוכל לקבל אחריות על רכישות לא נכונות
 
:אודות משוב 
    חשיבות גדולה במשוב סקי דיל דירוג כוכבים שלך יעזור לנו להתמקצע ולתקן משוב שלילי ללמוד אותך בתור לקוח ולהציע לך את המוצרים\שרותים שמעניינים אותך  
.אנחנו מנסים לוודא שיש לך חווית קנייה נעימה איתנו, לסקיי דיל חשוב שהעיסקה תהיה הוגנת ובטוחה.אם יש חוסר שביעות רצון, אנא שלח לנו דוא"ל לפני שתסמנו כל דירוג 1 או 2, אנחנו במשוב שלילי נעשה כמיטב יכולתנו כדי לפתור את הבעיה 
.נא לתת לנו את ההזדמנות כדי לפתור כל בעיה
.אם אתה מרוצה משירות שלנו, בבקשה להשאיר לנו משוב 5 כוכבים חיובי
.הדרוג שלך תגרום לנו יותר בטוחים בך ולקדם אותך ללקוח מועדף ולשרת אותך טוב יותר

 

 

 

תקנון משלוחים:

מובאות בתקנון זה התנאים, ואת המועדים,ואת כל ההסברים לגבי משלוח המוצרים.

1.לאחר ביצוע רכישה, באחת מהאפשרויות שעומדות בפני הרוכש, נכנסת הזמנת הלקוח לתהליך בדיקה ואישור שעלולה לקחת זמן של עד 6 ימי עיבוד הזמנה.

2.לאחר קבלת כל האישורים מחברות כרטיסי האשראי ו/או לאחר העברה בנקאית, הכל לפי בחירת הרוכש, החברה תתחיל בהליך מזורז של הכנת ההזמנה במלואה.

3.במידה, וההזמנה נמצאת בפועל  ו/או מוזמנת, תוך מספר ימים תשלח הודעה בדואר אלקטרוני עם חשבונית  אל הרוכש וזאת בתנאי כי הרוכש שלח כתובת עדכנית מדויקת ונכונה (במידה והגולש לא הזין פרטים נכונים ומדויקים האתר מסיר ומתנער מכל טענה שתהיה למשתמש בנוגע להזנה והמשלוח ) חובה להזין כתובת למשלוח  ודואר אלקטרוני של הרוכש. מועד האספקה המרבי הינו על פי המצוין בדף הרכישה ומתייחס ל ימי עבודה בלבד, לא כולל שישי שבת וחגים.

4.המשלוח יישלח אל הרוכש ויגיע אל הרוכש ישירות בארץ, החברה מתחייבת לספק את המוצרים בכל מקום בארץ, אלא אם כן, החברות המובילות , אינן ,מובילות בצורה רגילה ורשמית לאזורים המבוקשים כגון ישובים קיבוצים ומעבר לקו הירוק . במקרה של הזמנה אל מקום "בעייתי" על פי הגדרת חברות ההובלה, תפנה החברה אל הרוכש בכוונה למסור לו את המוצר במקום אחר ו/או באחד ממרכזי החברה, הכל כמובן בהסכמת הרוכש, ומתוך רצון להשלים את ההזמנה. הרוכש, לאחר תיאום קבלת המוצר, יחתום אישית בפני השליח מטעם החברה על מסמך המאשר כי קיבל את הזמנתו, ולשביעות רצונו, וזאת לאחר בדיקה של המוצרים חזותית כמובן. אין בחתימת הרוכש בכדי לאשר כי המכשיר ו/או המוצר שנרכש הינם במצב תקין, והלקוח מתחייב לבדוק חיצונית את המשלוח על מנת שיאשר כי המשלוח נראה תקין לפחות חזותית. יש לשים לב כי האריזה שלמה ואיננה פגומה, שכן ייתכן ונפגע על-ידי המובילים ובמקרה כזה על הרוכש לסרב לקבל את המשלוח ולחכות למשלוח שלם, כאמור.

5.המשלוח והאריזות המקוריות שיהיו בתוך האריזה יגיעו עם דבק מיוחד שאינו מאפשר פתיחה רגילה. במקרה זה אין לפתוח את האריזה המקורית, אלא אם הרוכש בטוח כי איננו מתחרט, ובעצם פתיחת המוצר מהאריזה המקורית, מוותר הרוכש מראש על זכותו על פי חוק, להחזר הסחורה. אין בתנאי זה בכדי לפגוע באף אחת מן הזכויות המהמעוגנות בחוק; כגון אי-תקינות מלאה, וקבלת מוצר חדש לחלוטין, כפי שימסר לרוכש על-פי התחייבות החברה.

בכל מקרה של עיכוב במשלוח ו-או משלוח בעייתי ו-או בעייה עם המוביל, יש להתקשר למוקד שירות האינטרנט של סקיי דיל.

 

 

שונות:

1. יש לציין כי כל המוצרים באתר הינם חדשים ולא מחודשים.
2. האתר או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש    או רכישה באמצעות האתר.

    3. מוסכם על הצדדים כי סמכות השיפוט הבלעדית בגין כל סיכסוך שיתגלע בין הצדדים תהא בבית המשפט בקריות בלבד. 

ט.ל.ח

422885fa-bc25-41a7-8df8-08f1f05da6b6